środa, 13 czerwca 2012

bluzka z koszuli(?)

Przeprowadziłam się na razie do taty, tzn przynajmniej na jakiś czas.Bo nie jest za wesoło - dlatego nie pisze. Ale nie o tym. Chciałam wam pookazać jak z koszuli zrobić bluzkę, ale mój aparat się rozładował więc.. w następnym poście. Chyba, że sie naładuje chociaż troche przez te 10minut. Co u mnie? rutyna, rutyna, rutyna. Bynajmniej u taty.. gdy mieszkam u mamy jest całkiem inaczej. Tam się wyjdzie, tu pogada. Aa tu jest zadupie, tylko las i pare domków. grr-.- nie lubie. W szkole? nie robimy juz kompletnie nic, tzn dzisiaj była niezapowiedziana kartkówka z angielskiego, ale uwielbiam ten język więc dla mnie to żaden problem. Jak jest? spoko. Za 12 dni? chyba tak ,koniec roku. I w sumie nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać odchodzą z gimnazjum do LO. Najgorsze jest to, że wgl nie czuje wakacji.. ale to przez tą pogodę.. nie wiem kiedy zrobi się cieplej, ale ciągle trzymam za to strraszne mocno kciuki. Nie lubie zimy, zimna .. jestem zmarzluchem:) Zdecydowanie wolę sloneczko.


 Chciałam wstawić ten filmik , ale nie mogę:< nie wiem czemu.. dużo próbowałam. Ale miej więcej robi się to tak:
 na lato w sam raz, w koszuli się nie chodzi więc sposób jest naprawde fajny i łatwy do zrobienia:) Teraz biorę się za rysowanie jakiś tam wrażeń optycznych.. nie wiem jak ja to narysuje .. no, ale może:)

3majcie się, xoxo

2 komentarze:

  1. Ciekawa propozycja noszenia koszuli .. coś zaupełnie nowego , innego ;d . Cóż ja również w tym roku ukończę gimnazjum .. mieszane uczucia , jak na razie . Chociaż troszkę jestem ciekawa nowej szkoły , nowych znajomych .

    Deszczu , idź już sobie ! ;(

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja tam czuję wakacje, ale pogody i tak nie ma ;/ Ale wakacje czuje już od maja :D
    Może spróbuję coś takiego zrobić z moją koszulą, ale znając mój zapał nie będzie mi się chciało jej szukać xD

    OdpowiedzUsuń

-dziękuję za, każdy komentarz.
-odwiedze Cię również:)
-jeżeli podoba Ci się mój blog, obserwuj:)